آزمایشگاه همکار

تاييديه هاي آزمايشگاه همكار : با توجه به وجود تجهیزات به روز آزمایشگاهی ، پرسنل دانش آموخته و آموزش دیده و همچنین سوابق کیفی خوب ، شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس درسال ….. موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد ایران گردید . دریافت این گواهینامه به معنی پذیرش نتایج آزمون ارسالی  از این شرکت بر روی نمونه های ماخوذه از دیگر نهادهای تولیدی و نظارتی توسط سازمان استاندارد ایران می باشد . شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس با آموزش مستمر پرسنل ذیربط و تامین تجهیزات جدید و مشارکت در تدوین استانداردها شرایط ادامه همکاری با سازمان استاندارد را در این زمینه فراهم نموده است .

 

واحد نمونه

عملکرد مناسب شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس در زمینه تولید ، بهره وری و استفاده مناسب از امکانات و تجهیزات و همچنین تلاش در زمینه صادرات محصولات منجر به دریافت لوح واحد نمونه صنعتی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت گردیده است . مدیریت این شرکت تمام توان و مساعی خود و همکاران را برای حفظ و ارتقاء موقعیت شرکت در این زمینه به کار گرفته تا انشااله در سالهای آتی نیز موفقیت هایی از این دست را در این شرکت نهادینه سازد .

علاوه بر این ، با توجه به برقراری سیستم تضمین کیفیت و همچنین نظارت مستمر بر کیفیت مواد اولیه ورودی ، محصول نیمه ساخت و محصولات ساخته شده تحویلی موفقیت دیگری را در مورد اخذ گواهینامه واحد نمونه کیفی از سوی سازمان استاندارد متوجه این شرکت ساخته است . تمام تلاش مدیریت و کارکنان این شرکت تامین محصولات با کیفیت برتر به منظور جلب رضایت مصرف کنندگان گرامی است .

 

گواهینامه های بین المللی

حفظ عملکرد مناسب در زمینه های مدیریتی ، تولیدی و کیفی فقط در سایه برقراری سیستم های مدیریتی امکان پذیر است . به همین منظور شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس دریافت گواهینامه های مشروحه زیر را در دستور کار خود قرار داده و موفق به دریافت گواهینامه های مربوطه گردیده است .

  • گواهینامه  ISO 45001 ( مدیریت سلامت شغلی و ایمنی )
  • گواهینامه ISO 14001 ( مدیریت زیست محیطی )
  • گواهینامه ISO 9001 ( مدیریت کیفیت )
  • گواهینامه ISO 50001 ( مدیریت انرژی )
  • گواهینامه ISO 10002 ( مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان )
  • گواهینامه ISO 10004 ( مدیریت پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان )

تاييديه هاي آزمايشگاه همكار

تاييديه هاي آزمايشگاه همكار تاييديه هاي آزمايشگاه همكار تاييديه هاي آزمايشگاه همكار تاييديه هاي آزمايشگاه همكار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *