دعوت از سرمایه گذاران ایرانی برای خرید یک کارخانه ترانسفورماتورسازی در ونزوئلا

سرمایه گذاران ایرانی در ونزوئلا : در این نامه آمده است: بنابر گزارش دریافتی از سفارت جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس، شرکت خصوصی کاسئی (CACEI)، تولیدکننده انواع ترانسفورماتورهای تنظیم، توزیع و تقویت ولتاژ واقع در استان لارای ونزوئلا به قیمت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به فروش می‌رسد. این شرکت که در سال ۱۹۷۹ از طرف شرکت مشهور اسپانیایی ARTECHE راه‌اندازی شده، در حال حاضر مالکیت 100 درصد خصوصی دارد.

همچنین در خصوص امکانات این کارخانه عنوان شده شرکت کاسئی از محوطه ۸۰۰۰ متری و دو سالن چسبیده با مساحت 2400 متری برخوردار است که امکاناتی نظیر کوره، آزمایشگاه‌ها، مخلوط کننده‌ها، دستگاه‌های سیم پیچی، انبار و … را در خود جای داده و در حال حاضر با ۱۶ نفر پرسنل به فعالیت تولیدی ادامه می‌دهد.

در این نامه همچنین تاکید شده که با توجه به مشکل قطعی برق در ونزوئلا و سطح بالای فرسودگی شبکه توزیع، دولت این کشور با اختصاص ۳۳ درصد بودجه عمرانی آن به وزارت نیرو در سال جاری میلادی، تقویت زیرساخت‌های حوزه برق و آب را در اولویت قرار داده است. از این رو طبیعتا محصولات تولیدی کارخانه های فعال در دو حوزه یاد شده می‌تواند به صورت بالقوه بازار خوبی در داخل این کشور داشته باشد.

 

 سرمایه گذاران ایرانی در ونزوئلا

سرمایه گذاران ایرانی در ونزوئلا  سرمایه گذاران ایرانی در ونزوئلا 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *