کابل های swr با هدف رفع مشکلات موجود در صنعت انتقال آب شرب و پاسخگویی به نیاز های کاربردی کارشناسان محترم شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور ، با ویژگی های منحصر بفرد توسط سیمند کابل طراحی ، تولید و به بازار مصرف عرضه گردیده است .
اخبار

کابلهای swr  حاصل بیش از ۶ سال فعالیت تحقیقاتی و انجام آزمون های مختلف بررسی رفتار کابل در شرایط محیطی متنوع و نیز پایش مداوم نتایج بررسی های آزمایشگاه می باشد

گواهینامه ها

کیفیت برتر محصولات swr  باعث گردیده تا سیمند کابل مفتخر به دریافت گواهینامه های بعتر از مراجع مختلف کسب افتخارات بسیاری گردد.

مشتریان شرکت

اعتماد مصرف کنندگان به ویژه کارشناسان محترم صنعت آب کشور به محصولات swr ، افتخاری بزرگ بوده و سرمایه ای عظیم و امید بخش را برای ادامه فعالیت در اختیار مدیران و کارکنان سیمند کابل قرار داده است .

توصیه های فنی مهندسی

رعایت الزامات و توصیه های فنی در بهره گیری از محصولات swr ، نقش مهمی در افزایش طول عمر کابل و پروژه های انتقال آب خواهد داشت .

دانستنیهای swrcable

کابل های swr با توجه به دارا بودن ویژگی های ممتاز و منحصر به فرد ، بهترین انتخاب جهت استفاده در پروژه های انتقال آب شرب به شمار می آید .

گالری عکس

گالری فیلم

تولیدات جدید

جدیدترین محصولات

کابل های swr ویژه استفاده در چاه های آب شرب

مشاهده تمامی محصولات

کاتالوگ کابل های درون چاهی swrcable

کاتالوگ swrcable ، به گونه ای تنظیم گردیده است که در آن بتوانید تمام اطلاعات کابلهای درون چاهی را بدست آورید

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید