کابل افشان 3 در 70

یکی از انواع کابل های برق که برای جلوگیری از نشت برق مورد استفاده قرار می گیرد، کابل افشان 3 در 70 می باشد. این کابل را در بسیاری از لوازم خانگی، تجهیزات برق و الکترونیک، ماشین آلات صنعتی و … مورد استفاده قرار می دهند. در واقع شما باید به خوبی بدانید در هر مکانی که نیاز به کابل منعطف باشد، این کابل برق بهترین کابل است که انتخاب می شود. ولتاژ نامی 300/500 را روی این کابل به کار گرفته اند. روکش این کابل افشان از پی وی سی نوع اس تی 5 می باشد. ضخامتی که برای این کابل در نظر گرفته شده 1.1. میلی متر است.

برای محافظت از کابل در برابر رطوبت و خوردگی، سطح مقطع آن را به 70 میلی متر رسانده اند. هادی این کابل افشان از نوع مس آنیل شده می باشد. مس آنیل شده این کابل را در دسته بندی 5 قرار داده اند که بتواند جریان الکتریکی را به بهترین نحو ممکن از درون خود عبور دهد.

برای خرید این کابل برق باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. اینکه مطمئن شوید نشان استاندارد روی این کابل برق وجود دارد بسیار مهم است. اصلی بودن کابل افشان را بررسی کنید و سپس آن را خریداری نمایید.

مشخصات فنی کابل افشان 3 در 70

برای خرید کابل افشان 3 در 70 باید به خوبی مشخصات فنی که این کابل دارد را بشناسید. برخی از مشخصات فنی مهم این کابل عبارت است از :

 1. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نمونه کابل افشان دارد سه رشته بودن آن است. این کابل افشان را در دسته بندی H05VV-F،NYMHY قرار می دهند.
 2. سطح مقطعی که برای این کابل برق در نظر گرفته اند ۷۰ میلی متر مربع می باشد. به همین دلیل می‌تواند در برابر خوردگی و دیگر عوامل مقاومت زیادی از خود نشان دهد.
 3. ولتاژ نامی این نمونه کابل برق ۳۰۰ الی ۵۰۰ ولت است. این ویژگی کمک می کند که از کابل برق در بسیاری از صنایع استفاده کنید.
 4. جنس هادی به کار گرفته شده برای این کابل افشان مس آنیل شده در دسته‌ بندی ۵ است که منعطف می باشد و قابلیت زیادی دارد. استاندارد IEC 602.528 یا ISIRI 3084 را برای این کابل افشان به کار گرفته اند.
 5. جنس عایق این نمونه کابل افشان از پی وی سی است که مقاومت زیادی دارد.
 6. جنس روکش این کابل برق آمیزه‌ ای از پی وی سی می باشد.
 7. ضخامت عایق کابل افشان 0.8 میلی متر و ضخامت روکش آن 1.1 میلی متر است.
 8. استاندارد تولید این کابل برق IEC 60227 10 یا ISIRI 607 53 می باشد.

مزیت های کابل های افشان سه در هفتاد

کابل افشان 3 در 70 دارای مزیت های بی نظیری می باشد که بسیاری از افراد این نمونه کابل افشان را به دیگر کابل برق ها ترجیح می دهند. برخی از مهمترین مزیت هایی که از این نمونه کابل افشان دریافت می کنید عبارت است از :

کابل افشان 3 در 70

 1. یکی از مهمترین مزیت هایی که این نمونه کابل افشان دارد استاندارد ملی ایران است. تمامی نکاتی که برای تهیه این کابل نیاز است رعایت می‌ شود. به همین دلیل نشان استاندارد ملی را دریافت می کند.
 2. کد این کابل در استاندارد ملی ایران IEC60502-1 است.
 3. تعداد رشته سیم در کابل ۳ به علاوه یک می باشد.
 4. شکل هادی کابل افشان از نوع کلاس ۵ است.
 5. سطح مقطع رشته ای این کابل برق ۳۵ میلیمتر است.
 6. یکی از مهم‌ ترین مواردی که در مورد این کابل افشان اهمیت دارد این است که دارای شیلد و آرمور یا زره نیست.
 7. جنس روکش بیرونی و آمیزه روکش بیرونی این کابل برق از نوع پی وی سی می باشد.
 8. کاربرد مهمی که از این کابل برق دریافت می شود برای برق سه فاز است.
 9. مقاومت الکتریکی هادی مرکزی این کابل افشان در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد به بهترین نحو ممکن رعایت می شود.
 10. قطر خارجی کابل حدود ۳۵ میلیمتر است.
 11. وزن کابل در هر ۱۰۰۰ متر ۳۲۸۰ کیلوگرم می باشد.
 12. رنگ روکش سیم و کابل برق را بر اساس درخواست مشتری تولید می‌ کنند رنگ روکش بیرونی این کابل مشکی است.

قیمت کابل های افشان سه در هفتاد

قیمت کابل افشان 3 در 70 نسبت به دیگر مدل های کابل افشان که مقاومت کمتری دارند، بیشتر است. به طور کلی بر اساس نوسانات قیمت بازار و همچنین کاهش و افزایش قیمت کابل برق توصیه می کنیم که پیش از خرید کابل افشان به اصل بودن کابل دقت داشته باشید.

قیمت هر یک از انواع کابل های افشان طبق مقاومت اهمی که دارند تعیین می گردد. در صورتی که شما می‌ خواهید این کابل برق را خریداری کنید باید به صورت روزانه قیمت آن را بررسی نمایید. نسبت به بسیاری از کابل های برق که با برندهای متفاوت تولید می ‌شوند باید بدانید که این کابل برق قیمت مناسب تر و به صرفه تری دارد.

کابل افشان 3 در 70 

نکاتی برای خرید کابل افشان 3 در 70

فلز رسانایی و هادی هر یک از انواع کابل افشان یکی از مهم ترین نکاتی است که برای خرید کابل باید در نظر بگیرید. اینکه انتقال انرژی الکتریسیته و انتقال قدرت برق بهترین نحو ممکن انجام شود بسیار مهم است. هادی مسی که برای این نمونه کابل افشان به کار گرفته می شود انعطاف پذیری زیادی دارد.

به همین دلیل در فضا های متفاوتی می توانید این کابل را مورد استفاده قرار دهید. فرایند کابل کشی بر اساس استانداردهای مشخص شده انجام می گردد. کابل برق افشان را می توانید بر اساس عایق بندی های منظم و اصولی که دارند خریداری کنید. دقت داشته باشید که برای خرید هر یک از انواع کابل های افراد باید مقاومت و همچنین عایق بندی آنها را مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید یکی از بهترین کابل های افشان را برای سیم کشی ساختمان تهیه کنید.

هادی کابل های افشان سه در هفتاد  

به موادی که رسانایی بالا دارند و قادر هستند جریان برق را با کمترین تلفات از درون خود عبور دهند هادی می گویند. بهترین و همچنین گران ترین هادی طلا است. آلیاژ های دیگری مانند مس، آلومینیوم، نقره و غیره را به عنوان هادی می شناسند. آلیاژ مس برای تولید کابل برق افشان به کار گرفته می شود.

خلوص مس این کابل بسیار بالا است. با توجه به قیمت هادی مس در بسیاری از پروژه‌ ها این آلیاژ را مورد استفاده قرار می ‌دهند. عایق ها موادی که رساناهای آنها صفر است را از درون خود عبور نمی دهند. به همین دلیل عایق ها کارایی زیادی برای تولید انواع کابل برق دارند.

فروش کابل افشان 3 در 70

فروش هر یک از انواع کابل افشان توسط کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند انجام می‌ شود. بر همین اساس شما برای خرید مدل های متفاوت کابل های افشان می توانید با فروشندگان حرفه ‌ای مشورت کنید. هر یک از کارشناسان در مورد نحوه نصب و همچنین در مورد مقاومت کابل های افشان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. بر همین اساس قادر خواهید بود که طبق نوع ساختمان و نیاز برق ساختمان خود یکی از انواع کابل های افشان را جهت نصب انتخاب کرده و خریداری نمایید.

کابل افشان 3 در 70  

کابل افشان 3 در 70  کابل افشان 3 در 70  کابل افشان 3 در 70  کابل افشان 3 در 70  کابل افشان 3 در 70  کابل افشان 3 در 70  کابل افشان 3 در 70  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *