کابل افشان 5 در 25

کابل های افشان در اندازه‌ های متفاوتی تولید می شوند که هر یک از آنها ویژگی خاصی دارند. برای خرید کابل افشان 5 در 25  باید در مورد ویژگی ها و مشخصات کامل اطلاعات بیشتری کسب نمایید. امروزه بسیاری از افراد برای تامین انرژی الکتریکی از کابل های منعطف استفاده می ‌نمایند. کابل افشان انعطاف پذیری زیادی دارد.

به همین دلیل در صنایع زیادی از آن استفاده می شود. هر یک از انواع تجهیزات الکتریکی را با استفاده از این کابل‌ ها راه اندازی می نمایند. برای خرید انواع کابل های افشان باید اندازه آنها را از نظر استاندارد بودن به خوبی بررسی کنید.

انعطاف پذیری کابل افشان 5 در 25

توجه داشته باشه کابل های افشان را در اندازه‌ های متفاوتی تولید می‌ کنند. یکی از اندازه های کاربردی این کابل ۵ در ۲۵ می باشد که کارایی ویژه‌ ای دارد. اگر مایل به خرید کابل افشان اندازه 5 در 25 هستید باید در مورد ویژگی های روکش و همچنین سیستم داخلی آن اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

یکی از مهمترین ویژگی های کابل کنترل ۵ در ۲۵ این است که انعطاف پذیری زیادی دارد. به طور کلی باید بدانید که این کابل را در کلاس ۵ تولید کرده‌ اند. هادی مسی با بهترین کیفیت برای تولید این کابل به کار گرفته شده است. انعطاف پذیری مورد نیاز جهت خم شدن در این کابل وجود دارد.

استانداردهای تولیدی کابل افشان 5 در 25

ساختمان کابل کنترل مورد نظر بر اساس استانداردهای الکتریکی راه اندازی شده است. هادی افشان و همچنین عایق روی روکش روی این کابل به کار می گیرند. عایق و روکش در کابل افشان اندازه 5 در 25 به عنوان مهمترین نکته ‌ای است که باید به آن دقت شود.

هر یک از عایق های کابل افشان از جنس پی وی سی می باشند. ضخامت هر یک از عایق های کابل افشان برابر با یک میلیمتر است. برای رشته‌ های نول و فاز ضخامت کابل ها متفاوت می گردد. برای این نمونه از کابل افشان رشته نول و فاز یک میلی متر و ۸ دهم است.

ولتاژ نامی که برای کابل افشان 5 در  25 در نظر گرفته می‌ شود بر اساس ۳۰۰ الی ۵۰۰ کیلو ولت است. استانداردهای بین ‌المللی برای تولید این کابل رعایت شده است. استانداردهای IEC 60502-1 و ISIRI 3569-1 را به عنوان مهمترین استانداد های تولیدی این کابل می شناسند.

مصرف کنندگانی که از این کابل می خواهند استفاده کنند رشته سیم های افشان آن را بررسی نمایند. قدرت هر یک از رشته ها به قطر آنها بستگی دارد .سطح مقطع این کابل حدود ۳۵ میلی متر مربع می باشد. سطح خارجی ۳۲ میلیمتر است. اندازه هر یک از رشته‌ های نول و فاز یکسان می باشد. شما می توانید رشته های افشان را از نظر قدرتی که دارند اندازه گیری کنید و سپس طبق نوع صنعت تان آنها را به کار بگیرید.

کابل افشان 5 در  25

روکش کابل 5 در 25 چیست ؟

برای کابل افشان 5 در 25 روکش پلاستیکی به کار گرفته می شود. این روکش پلاستیکی را به عنوان عایق پی وی سی در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد به کار می گیرند. همچنین در دماهای بالاتر مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. جریان مستقیم را با استفاده از این عایق می ‌توانید بررسی و اندازه‌گیری کنید. مقاومت رسانه های مسی برای کابل افشان اندازه ۵ در ۲۵ برابر با 78 اهم در هر یک کیلومتر می باشد. حداکثر مقاومت که بیان کردیم برای هر یک از رشته‌های نول و فاز تا حدود یکسان است.

وزن تقریبی کابل افشان 5 در  25

وزن تقریبی که برای کابل افشان 5 در  25 در نظر می ‌گیرند حدود هزار و ۹۰۰ کیلوگرم در هر یک کیلومتر می باشد. شما برای نصب انواع کابل های افشان باید در مورد وزن تقریبی آنها اطلاعات کافی کسب نمایید. تمامی استاندارد هایی که جهت نصب کابل اهمیت دارد را مهندسان برق به خوبی می‌ شناسند.

مهندسان برق از آنجایی که کابل های افشان کاربردی تر از دیگر کابل ها هستند، استفاده از این کابل را به دیگر کابل های برق ترجیح می‌ دهند. مدل های متفاوت کابل کنترل را بررسی می‌ کنند سپس طبق نیاز صنعت یکی از اندازه های متفاوت کابل افشان را به کار می گیرند.

قیمت کابل افشان 5 در 25

یکی از مهمترین نکاتی که افراد زمان خرید کابل افشان 5 در 25 به آن توجه می‌ کنند قیمت می باشد. قیمت هر یک از کابل های افشان با اندازه های متفاوت را باید به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی متریال هایی که برای تولید کابل ها به کار گرفته می‌ شوند وارداتی هستند.

به همین دلیل هزینه خریداری آنها با نوسانات ارزی مطابقت داده خواهد شد. در صورتی که نوسانات ارزی شدت زیادی داشته باشند قیمت خریداری کابل کنترل افزایش پیدا می‌ کند. اگر از بهترین فروشنده انواع کابل های کنترل را خریداری کنید هزینه به صرفه و مناسبی را پرداخت خواهید کرد. شما برای خرید انواع کابل کنترل باید به تخصص و تجربه فروشگاه دقت زیادی داشته باشید.

کابل های افشان

خرید اینترنتی کابل افشان 5 در  25

برای خرید اینترنتی انواع کابل کنترل اندازه ۵ در ۲۵ باید در مورد تمامی ویژگی‌ ها و مشخصات کابل اطلاعات داشته باشید. با مراجعه به صفحه مشخص شده می توانید ویژگی ‌ها و مشخصات کابل ها را به خوبی بررسی کنید.

در این صورت قادر خواهید بود که یکی از انواع کابل های افشان را برای کاربرد مورد نظر خریداری نمایید توجه داشته باشید که برای خرید اینترنتی انواع کابل کنترل تنها باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید. امروزه فروش اینترنتی انواع کابل کنترل انجام می‌ شود، اما برخی از فروشگاه ها تخصص و تجربه زیادی در این زمینه ندارند. به همین دلیل آنها امکان دارد نمونه کابل های بی کیفیتی را تحویل شما دهند.

کاربردهای کابل افشان 5 در 25

کاربرد هر یک از انواع کابل افشان با یکدیگر فرق می کند. بر همین اساس شما برای خرید کابل افشان 5 در  25  باید کاربرد آن را به خوبی بررسی کنید. هر یک از کابل ها را شما می توانید در صنایع متفاوت جهت تامین انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار دهید.

رشته سیم هایی که درون کابل ها به کار گرفته می ‌شوند تعیین‌ کننده کاربرد آنها هستند. این نمونه از کابل افشان را شما می توانید برای تامین برق کابل های آسانسور، کارگاه ها، کارخانه ها و … استفاده کنید. اگر می خواهید در قسمت زیرین گچبری های ساختمانی کابل های برق را جای ندهید باید بدانید که این کابل ها انتخاب مناسبی هستند.

کابل افشان

در قسمت درونی لوله ها کابل های افشان اندازه 5 در 25 جای می گیرند. در صنعت ساختمان سازی کابل افشان اندازه ۵ در ۲۵ کاربرد زیادی دارد. در واقع باید بدانید که در صنعت ساختمان سازی کابل های متفاوت کنترل برای تامین انرژی الکتریکی استفاده می شوند. در هر یک از بخش های متفاوت ساختمان سازی، کابل کنترل را از نظر ویژگی و مشخصاتی که دارند باید بررسی کنید و سپس آنها را نصب نمایید.

نصب هر یک از کابل افشان را تنها باید به مهندسان برق که در این زمینه تخصص و تجربه زیادی دارند بسپارید. مهندسان برق به خوبی می ‌دانند که هر یک از انواع کابل ها چه میزان ر انرژی الکتریکی را جابجا می کنند و همچنین نحوه نصب اصولی آنها را به خوبی می دانند. استانداردهای نصب کابل را تنها مهندسان برق می شناسند.

آشنایی با محصولات سیمند کابل 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *