کابل افشان 3 در 50

یکی از انواع کابل های افشان که روکش پی وی سی آن از نوع اس تی 5 می باشد، کابل افشان 3 در 50 است. ضخامتی که این کابل دارد 1.1 میلی متر است و در برای عوامل متنوع مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. کاربرد صنعتی که از این کابل دریافت می شود یکی از ویژگی های مهم آن به شمار می رود. هادی به کار گرفته شده برای تولید این کابل برق از جنس مس آنیل شده است. برای عبور جریان الکتریکی این جنس را روی کابل به کار گرفته اند تا مقاومت آن را افزایش دهند. این کابل برق از آنجایی که عایق پی وی سی دارد از نشت برق جلوگیری می کند.

از این نمونه کابل افشان در برخی از وسایل برقی که خطر ضربه مکانیکی ندارند استفاده می کنند. این نمونه کابل برق در بازار ویژگی های سطح مقطع 50 میلیمتری دارد و ولتاژ نامی آن با شماره 300/500 به فروش می رسد. در هر یک از بخش های متنوع ساختمان ها این کابل را استفاده می کنند تا جریان برق را از درون آن عبور دهند. برای عبور جریان برق از این نمونه کابل باید به خوبی استانداردهای کابل در نظر گرفته شود. اگر به خوبی ویژگی های کابل را نشناسید نمی توانید از آن در ساختمان های متنوع استفاده کنید.

 

مشخصات فنی کابل افشان 3 در 50

آگاهی در مورد مشخصات فنی کابل افشان 3 در 50 به شما کمک می کند که بهترین و مناسب ترین کابل را تهیه کنید. برخی از مهمترین مواردی که مشخصات فنی کابل ها را نشان می دهد عبارت است از :

  1. نوع این کابل برق سه رشته می باشد که این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های فنی آن به شمار می رود.
  2. سطح مقطعی که از این نمونه کابل افشان دریافت می شود 50 میلی متر است.
  3. جنس هادی کابل برق مس آنیل شده است که آن را در گروه 5 انعطاف پذیر قرار داده اند. بر اساس استاندارد های IEC 602.528 یا ISIRI 3084 این کابل را تولید کرده اند.
  4. جنس عایق این کابل افشان، آمیزه پی وی سی است که پی وی سی آن در دسته بندی تی سی قرار می گیرد.
  5. جنس روکش این کابل برق عایق آمیزه پی وی سی می باشد که این عایق از بین بهترین دسته بندی های عایق انتخاب می شود.
  6. ضخامتی که از عایق این نمونه کابل افشان دریافت می شود 0.8 میلی متر است.
  7. ضخامت روکش این کابل افشان 1.1 میلی متر است که این ضخامت برای راه اندازی بسیاری از سیستم ها مناسب می باشد.
  8. برای تولید این کابل برق از استانداردهای IEC 60227 10 یا ISIRI 607 53 استفاده کرده اند.

کابل افشان 3 در 50

قیمت خرید کابل های افشان سه در پنجاه

قیمت خرید هر یک از انواع کابل افشان بستگی به جنس و کیفیت کابل دارد. بسیاری از تولیدکنندگان هستند که نمونه های تقلبی کابل ها را تولید می کنند. آنها هزینه زیادی از مشتریان دریافت می کنند ولی کیفیت خوبی از کابل ها را تحویل آنها نمی دهند. این کابل افشان قیمت بالایی برای خریداری ندارد و همین مورد به عنوان مهمترین مزیت آن شناخته می شود. بسیاری از افرادی که می خواهند یکی از انواع کابل های افشان را با کیفیت بالا خریداری کنند، این کابل را تهیه می نمایند. یکی از مهمترین مواردی که پیش از پرداخت قیمت کابل های افشان باید به آن دقت داشته باشید این است که کیفیت کابل ها را به خوبی بررسی کنید.

خرید کابل افشان 3 در 50

امروزه بسیاری از صنایع به کابل ها و سیم های برق نیاز دارند. کابل افشان 3 در 50 یکی از انواع کابل هایی می باشد که کاربرد صنعتی از آن دریافت می گردد. برای نصب ثابت کابل ها در درون لوله ها این نمونه کابل بهترین انتخابی می باشد که افراد می توانند داشته باشند. ویژگی انعطاف پذیری مناسبی را از این کابل دریافت می کنند. به همین دلیل در بخش های متنوع آن را نصب می کنند و کارایی بی نظیری را از آن دریافت می کنند. جنس هر یک از روکش های این کابل ها از پی وی سی است. بنابراین مقاومت آنها در شرایط متنوع بی نظیر می باشد.

نشان استاندارد را زمان خرید کابل افشان می توانید روی کابل مشاهده کنید. هر یک از کابل های افشان که دارای این نشان نیستند اصل نمی باشند و نباید خریداری شوند. دقت داشته باشید که نشان استاندارد روی کابل ها به عنوان مهمترین موردی شناخته می شود که فروشنده به خوبی آن را برایتان توضیح می دهد. هر رشته دارای نمره 50 است که این نمره نشان دهنده سطح مقطع آن می باشد. دقت به نمره رشته و هادی مسی کابل برق از جمله مواردی است که باید به آن اهمیت زیادی دهید.

کابل افشان 3 در 50

تفاوت کابل های افشان با کابل های زمین در چیست ؟

یکی از مهمترین تفاوت هایی که کابل افشان 3 در 50 با کابل های دیگر دارد، انعطاف پذیری بالای آن می باشد. کابل های افشان در دسته بندی ها و مقاطع متنوع دارای انعطاف پذیری بالایی هستند، به همین دلیل آنها را می توانید در بسیاری از محیط ها مورد استفاده قرار دهید و از کارایی آنها نهایت بهره وری را دریافت کنید. اگر شما می خواهید یک محیط مناسبی را پیدا کنید که سیم به صورت مدام پیچانده نشود باید بدانید، این کابل بهترین انتخاب به شمار می رود. برای طراحی پریزهای صنعتی، کابل های افشان بهترین انتخاب می باشند که می توانید داشته باشید.

مقاومت اهمی بیشتری که کابل افشان نسبت به دیگر کابل ها دارد، به عنوان یکی از دیر تفاوت های آنها شناخته می شود. پیچشی که در تارهای سیم افشان وجود دارد موجب شده که طول هر یک از تارهای آن در کابل و سیم بیشتر شود. این امر نشان دهنده مقاومت بالای کابل افشان نسبت کابل های زمینی است. با اینکه عدد سطح مقاومت سیم افشان نسبت به سیم زمینی زیاد نیست، اما باید بدانید این اختلاف زمانی که مسافت زیاد باشد به خوبی خودش را نشان می دهد.

مزیت های کابل های افشان سه در پنجاه چیست ؟

هر یک از انواع کابل های افشان مزیت های زیادی نسبت به دیگر کابل ها دارند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که کابل افشان 3 در 50 نسبت به دیگر نمونه کابل ها مقاومت اهمی و کیفیت بهتری دارد. چرا که سطح مقطع آن بالاتر است و همین مورد موجب شده که آن را در ساختمان های صنعتی مورد استفاده قرار دهند. کیفیت بالایی که از کابل های افشان دریافت می شود به عنوان ویژگی و مشخصه اصلی آنها معرفی می گردد. کلاس 5 مس را برای این کابل در نظر گرفته اند که این مورد یکی از دیگر مزیت های مربوط به کابل برق افشان است.

 

فروش عمده کابل افشان 3 در 50

برای خرید هر یک از انواع کابل افشان که در بخش های متنوع ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند می توانید به عمده فروشان فعال در این زمینه مراجعه کنید. عمده فروشانی که در زمینه خرید و فروش هر یک از کابل های افشان فعالیت می کنند انواع کابل ها را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تحویلتان می دهند. شما به صورت اینترنتی می توانید متراژ مشخص شده ای از کابل های افشان را برای راه اندازی سیستم برق ساختمان خریداری کنید.

کابل افشان 3 در 50

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *