مجمع عمومی سندیکای صنعت برق خراسان

مجمع عمومی سندیکای صنعت برق خراسان : در ابتدای جلسه و پس از رسمیت یافتن مجمع وفق اساسنامه سندیکا از میان حاضرین رئیس جلسه و دو ناظر و یک منشی انتخاب شد.

در ادامه محسن شادمان رئیس شعبه خراسان گزارش عملکرد این سندیکا را به استماع اعضای محترم رسانید، پس از آن سپهر برزی مهر دبیر سندیکای صنعت برق ایران که به صورت آنلاین در مجمع حضور داشت، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سندیکای صنعت برق ایران از  فعالیت‌های مثمر ثمری که در جهت منافع اعضا در شعبه خراسان صورت گرفته ابراز رضایت کرد.

وی در ادامه افزود: شعبه خراسان به عنوان یکی از فعالترین شعب سندیکا در این سالها بوده است. سپس گزارش صورت‌های مالی سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ شعبه ارائه و بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ نیز ارائه شد که مورد تصویب اعضای محترم رسید.

در ادامه با توجه به دستور کار جلسه که انتخابات هیات مدیره و بازرس بود؛ کاندیداهای محترم به معرفی و ارائه برنامه‌های خود پرداختند و در پایان  جلسه پس از رای گیری به عمل آمده

آقایان شهریار صابر با ۲۷ رای

احمد رضا صفار طبسی با ۲۶ رای

محسن نظری فر با ۲۶ رای

سید مهدی مدنی با ۲۵ رای

حسن سویزی با ۲۴ رای

به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و آقایان محمود جلائیان زعفرانی با ۱۵ رای و سعید سالمی با ۱۴ رای به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره

آقای اصغر نصرآبادی با ۳۲ رای به عنوان بازرس اصلی و آقای پیمان صفاران با ۴ رای به عنوان بازرس علی البدل شعبه خراسان انتخاب شدند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *