آذر ۲۸, ۱۳۹۶

آیا می دانید

آیا میدانید ……

دی (۲- اتیل هگزیل) فتالات ماده شیمیایی است که در تولید محصولات مختلف کاربرد دارد. کارکرد این ماده شیمیایی در ساختن مواد پلاستیکی است اما بر سلامت انسان تأثیر منفی دارد . فتالات ماده‌ای است که باعث اختلالات هورمونی می‌شود و تا به امروز نقش فتالات در بروز مشکلاتی چون فشارخون بالا، نازایی، چاقی، نارسایی مادرزادی، نارسایی تیروئید و دیابت تایید شده است. از این رو تجهیزاتی که در معرض تماس با آب آشامیدنی نیز قرار دارند می‌بایستی فاقد این ماده شیمیایی باشند.

در نسل جدید کابل‌های swr ساختار پلیمر به‌گونه‌ای طراحی گردیده است که در مجاورت محیط آبی هیچ‌گونه ماده شیمیایی ازجمله دی (۲- اتیل هگزیل ) فتالات منتشر نمی‌گردد، از این رو این محصول با الزامات استاندارد ملی ایران به شماره ۱۰۵۳ – با عنوان آب آشامیدنی – ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی – انطباق کامل داشته، جهت استفاده در صنعت آب آشامیدنی کاملاً مناسب بوده و تضمین‌کننده سلامت مصرف‌کنندگان می‌باشد.

آیا میدانید ……

ویژگی‌های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی آب آشامیدنی باید در حدی باشد که، مصرف آن جهت آشامیدن، عارضه سوئی در کوتاه‌مدت یا درازمدت، برای سلامت انسان ایجاد نکند. از این رو کلیه تجهیزاتی که در تماس با آب آشامیدنی قرار دارند – همانند کابل – نیز می‌بایستی از نظر انتشار مواد شیمیایی آلی و مواد معدنی سمی با استانداردهای مربوطه انطباق داشته باشند.

کابل‌های SWR با دارا بودن ویژگی‌های منحصر بفرد عدم انتشار فلزات سنگین سمی و مواد شیمیایی آلی از پلیمر آنها بداخل آب، با الزامات استاندارد ملی ایران به شماره ۱۰۵۳ – با عنوان آب آشامیدنی – ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی – انطباق کامل داشته، از این رو جهت استفاده در صنعت آب آشامیدنی کاملاً مناسب بوده و تضمین‌کننده سلامت مصرف‌کنندگان می‌باشد.

آیا میدانید ……

یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد پلیمر در کابل‌های SWR استحکام مکانیکی و مقاومت سطحی بالا می‌باشد.

این ویژگی سبب می‌گردد سطوح کابل در برابر آسیب‌های فیزیکی مقاوم بوده و در برخورد با اجسام تیز و برنده این ویژگی مانع از بریدگی و یا سوراخ شدن سطح روکش می‌گردد.

با توجه به اینکه دهانه چاه و سطوح داخلی آن دارای بخش‌های تیز و برنده می‌باشد مقاومت فیزیکی بالای پلیمر باعث عدم آسیب‌دیدگی کابل و افزایش طول عمر آن می‌گردد. این امر در بلندمدت منجر به کاهش چشمگیر هزینه‌های بهره‌برداری می‌شود.

آیا میدانید ……

هادی‌ها در کابل SWR از بهترین و باکیفیت‌ترین مس موجود در کشور تهیه گردیده و بدلیل بهره‌گیری از تجهیزات مدرن در تولید همواره کیفیت آن ثابت باقی می‌ماند.

در کابل‌های SWR پلیمر از ساختار ویژه‌ای برخوردار بوده و به‌گونه‌ای طراحی گردیده است که علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های منحصر بفرد، همخوانی کامل با هادی داشته و هیچ‌گونه تأثیر نامناسبی بر روی هادی نخواهد داشت. بر این اساس با عدم اکسیداسیون ، هادی در کابل‌های SWR همواره کیفیت خود را حفظ نموده و از شفافیت و جلای آن کاسته نمی‌شود.

آیا میدانید ……

مقاومت عایقی در کابل‌های نصب‌شده داخل محیط‌های مرطوب همانند چاه‌های آب شرب بدلیل تأثیر مخرب آب بر روی ساختار پلیمر آنها در طول مدت بهره‌برداری، کاهش قابل‌ملاحظه‌ای می‌یابد. این کاهش در نهایت منجر به عدم کارکرد مناسب کابل گردیده و کابل بالاجبار می‌بایستی تعویض گردد .

اما با توجه به ویژگی منحصر بفرد پلیمر در کابل‌های SWR، مقاوم عایقی در دوران بهره‌برداری کاهش نیافته و همواره مقدار آن ثابت باقی می‌ماند.

بر این اساس طول عمر کابل به میزان چشمگیری افزایش‌یافته و این امر منجر به کاهش قابل‌توجه هزینه‌های بهره‌برداری و نگهداری خواهد گردید.

آیا میدانید ……

تاکنون بیش از هزار حلقه چاه آب شرب توسط شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی با استفاده از کابل‌های SWR در سراسر کشور راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است.

علیرغم تجهیز این تعداد چاه و با توجه به کیفیت مناسب کابل‌های SWR و بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی در ساخت آنها تاکنون هیچ‌گونه گزارشی مبنی بر بروز مشکل در این محصولات اعلام نگردیده است . این امر بی‌شک بیانگر انطباق ویژگی کابل‌های SWR با شرایط مصرف و نیز کیفیت مطلوب این محصولات است.

آیا میدانید ……

نسل جدید کابل‌های SWR با بهره‌گیری از ساختارهای خاص تولیدشده توسط فناوری نانو بشکل حیرت‌انگیزی در برابر نفوذ آب مقاوم گردیده است . این ویژگی به‌گونه‌ای است که در صورت ایجاد هرگونه بریدگی در سطح روکش، سدی محکم در برابر نفوذ آب ایجاد گردیده و از ورود آب بداخل کابل ممانعت بعمل می‌آید.

 بر این اساس این محصولات مطابق با آخرین ویرایش دستورالعمل انتخاب، نصب و بهره‌برداری از کابل‌های قابل‌استفاده در چاه‌های آب شرب در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و نتایج آزمون این محصولات در فشار ۴۰ بار نیز حاکی از این ویژگی می‌باشد.

آیا میدانید ……

فلزات سنگین در آب آشامیدنی می‌توانند اثرات مخربی بر سلامتی انسان داشته باشند. ازجمله این اثرات کاهش رشد اندامها، سرطان، اختلال در سیستم عصبی بدن، اختلال در سیستم دفاعی بدن و در موارد حاد می‌تواند خطر مرگ را به همراه داشته باشد.

برخی از فلزات نظیر جیوه و سرب، احتمال ابتلا به سندرم “خود ایمنی ” را افزایش می‌دهند که در اثر آن سیستم دفاعی برخی از سلولها و ملکولهای بدن را بیگانه طلقی کرده و به آنها حمله می‌کند و عوارضی همچون روماتیسم قلبی، امراض کلیوی، ناراحتی‌های عصبی و اختلال در سیستم گردش خون را باعث می‌شود.

لذا کابل هایی با ولتاژ نامی کمتر از محدوده فوق و با فاقد ویژگی عدم نفوذ آب از ذایره شمول این دستورالعمل خارج بوده و استفاده از آنها علاوه بر احتمال بروز مشکل کنجر به هدر رفت متابع پروژه ها خواهد گردید .

آیا میدانید ……

بر اساس الزامات دستورالعمل انتخاب ، نصب و بهره برداری از کابل های قابل استفاده در چاه های آب شرب ، ولتاژ نامی کلیه کابل های مورد استفاده می بایستی ۰/۶ تا ۱ کیلوولت بوده ، همچنین ذارای هادی از نوع گروه ۵ بر طبق استاندارد ملی ایران به شماره ۳۰۸۴ با عایق و روکش مقاوم در برابر نفوذ آب باشند .

لذا کابل هایی با ولتاژ نامی کمتر از محدوده فوق و با فاقد ویژگی عدم نفوذ آب از ذایره شمول این دستورالعمل خارج بوده و استفاده از آنها علاوه بر احتمال بروز مشکل کنجر به هدر رفت متابع پروژه ها خواهد گردید .

آیا میدانید ……

نصب و بهره برداری از نخستین مجموعه کابلهای swr در مورخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۶ بوده است .

آیا میدانید ……

در مدت زمان ۴ سال گذشته حدودا ۴۰۰ حلقه چاه تا عمق ۴۰۰ متر ، تحت پوشش کابلهای  SWR قرارگرفته است .
نکته
حائذ اهمیت اینکه با گذشت زمان طی اندازه گیریهای انجام شده آزمایشگاهی و میدانی ، ثبات «مقاومت عایقی» آن به اثبات رسیده است.

آیا میدانید ……

کابلهای SWR نسبت به کابلهای مشابه درون چاهی علاوه بر :
انعطاف بیشتر
وزن کمتر
استحکام مکانیکی بیشتر
قیمت
مناسب تر
به مراتب از مقاومت عایقی بالاتر و پایدارتری برخوردار می
باشد.

آیا میدانید ……

با توجه به عدم وجود مواد مضر و آلاینده در کابل های SWR  و تایید آن از طرف معاونت غذا و دارو، مجوز درج شماره ی پروانه بهداشت اخذ و کد فوق بر روی بدنه کابل ها حک می شود.

آیا میدانید ……

در مدت زمان ۳۲ ماه گذشته حدود ۳۰۰ حلقه چاه تا عمق ۴۰۰ متر ، تحت پوشش کابلهای  SWR قرارگرفته است .
نکته قابل توجه اینکه با گذشت زمان طی اندازه گیریهای انجام شده آزمایشگاهی و میدانی ، ثبات مقاومت عایقی آن به اثبات رسیده است

آیا میدانید ……

هنگام تست مقاومت عایقی کابل در صورتیکه مقدار مقاومت عایقی در حال افزایش باشد، برای قرائت مقدار مقاومت باید حداکثر تا ۵ دقیقه صبر نمود؟

آیا میدانید ……

میزان مقاومت عایقی بالاتر موجب افزایش طول عمر الکتروپمپ و سایر تجهیزات متصل به کابل می شود؟

آیا میدانید ……

وجود سوراخ های ریز در روکش کابل های درون چاهی باعث نفوذ آب به داخل کابل و آسیب رسانی به تجهیزات متصل به کابل می شود؟

آیا میدانید ……

استحکام کششی کم کابل های به کار رفته در چاه ها باعث پارگی آن ها شده و به الکتروپمپ آسیب می رسد؟

آیا میدانید ……

افزایش ضخامت روکش کابل باعث کاهش دفع حرارت و کوتاه شدن عمر مفید آن می شود؟

آیا میدانید ……

لاستیک به دلیل سختی کم در برابر نفوذ در برخورد با اشیا تیز و برنده به صورت جدی آسیب پذیر می باشد؟

آیا میدانید ……

در صورت استفاده از کابل های درون چاهی به صورت یک تکه ( عدم استفاده از مفصل ) عمر کابل و الکتروپمپ افزایش چشمگیری می یابد؟

آیا میدانید ……

برای انجام تست میگر، طبق استاندارد (IEC60502/ISIRI3569 ) باید زمان این آزمون از یک تا پنج دقیقه باشد و بالاترین عدد ثبت شده در این فاصله زمانی قابل استناد است؟

آیا میدانید ……

 از استفاده از مس با خلوص بالا در ساختار کابل باعث هدایت بهتر جریان الکتریکی و کاهش مصرف انرژی خواهد شد؟

آیا میدانید ……

 از استفاده از مس با خلوص بالا در ساختار کابل باعث هدایت بهتر جریان الکتریکی و کاهش مصرف انرژی خواهد شد؟

آیا میدانید ……

که استفاده از کابل های درون چاهی که در برابر اشعه UV هوا زدگی و اوزن مقاوم هستند، می توانند کارایی و عمر مفیدتری در طول زمان داشته باشند؟

آیا میدانید ……

لاستیک به دلیل خواص ذاتی خود در برابر اوزن باعث تخریب و ترک خوردن می شود؟

آیا میدانید ……

که تاکنون ۱۲ استان کشور تحت پوشش کابل های SWR با فن آوری خاص و بسیار ویژه قرار گرفته است؟

آیا میدانید ……

۱۲ استانی که زیر پوشش کابل های SWR قرار گرفته اند عبارتند از :خراسان جنوبی- لرستان- مازندران- هرمزگان- کرمانشاه- همدانقزوین- تهران- یزد- چهارمحال بختیاری- فارس و سمنان

آیا میدانید ……

کابل، گران ترین و مهمترین جز تجهیزات پمپاژ چاه بوده و در برخی موارد هزینه آن چندین برابر هزینه اقلام دیگر است؟

آیا میدانید ……

بالاتر در نظر گرفتن یک سایز در هادی کابل در دراز مدت، صرفه جویی اقتصادی فراوانی به همراه دارد؟

آیا میدانید ……

که می توان از کابل های تخصصی در محدوده های وسیعی -۴۰C° تا +۱۰۵C° استفاده کرد؟

آیا میدانید ……

که فرمولاسیون مواد SWR تضمین کننده حداکثر مقاومت کابل در برابر آب ها می شود و کلردار می باشد؟

آیا میدانید ……

که به کارگیری کابل های فوق تخصصی مقاوم در برابر مواد شیمیایی، مواد نفتی، حلال ها، اسیدها و بازها در چاه ها عمر مفید کابل را به شدت افزایش می دهد؟

آیا میدانید ……

کابل های SWR در قسمت مهندسی فروش، با توجه به تولید انبوه و در دسترس بودن جهت تسریع در کار شرکت های ( آبفا و آبفار ) اقدام به تحویل فوری محصول در تمامی نقاط کشور در عرض کمتر از ۲۴ ساعت را در دستور کار قرار داده است؟

آیا میدانید ……

ناهموار بودن جدار فلزی داخل چاه به کابل ارتباطی و سایر تجهیزات الکتریکی آسیب می رساند؟

آیا میدانید ……

از جمله ویژگی های پلیمر کابل های درون چاهی SWR علاوه بر پایداری حرارتی بالا، حفظ قابلیت ارتجاعی در دمای پایین می باشد؟

آیا میدانید ……

تولید کابل های SWR حاصل چندین سال کار تحقیقاتی، علمی و آزمایشگاهی بوده است؟

آیا میدانید ……

که کابل های TPE و TPR با توجه به ضعف مقاومت عایقی و جذب آب، حاوی آلاینده های سمی و فلزات سنگین و مضر می باشد؟

آیا میدانید ……

برای انجام پروژه تولید کابل های SWR بیش از سه سال کار علمی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی، با همکاری قوی ترین مهندسین و متخصصین پلیمری، ساختاری کابل و مهندسین آبفا و آبفار با صرف بودجه ۳۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به انجام رسیده. اختراع آن ثبت و گواهی بهداشت از سازمان غذا و دارو اخذ گردیده و کد آن بر روی بدنه کابل درج شده و همچنین گواهی عدم آلایندگی برای محیط زیست اخذ شده است؟

آیا میدانید ……

دمای محیط ارتباط مستقیم با کاهش و افزایش میزان مقاومت عایقی کابل دارد؟

بنابراین جهت جلوگیری از کاهش میزان مقاومت عایقی و افزایش طول عمر کابل لازم است بعد از نصب الکتروپمپ و کابل درون چاه ، حدفاصل سرچاه تا تابلو راه اندازکه ممکن است کابل در محیط گرم یا زیر نور آفتاب قرار گیرد (خصوصا در مناطق گرمسیر )

با پوشش مناسب از جمله قرار دادن در کانال سرپوشیده و یا در زیر خاک از افزایش درجه حرارت کابل جلوگیری نماییم.

لازم به ذکر است حتی اگر متراژ ناچیزی از کابل در محیط گرم قرار گیرد به ازای هر یک درجه افزایش دمای محیط میزان مقاومت عایقی کابل به شدت کاهش پیدا می کند

آیا میدانید ……

آسیب پذیری کابل ، به هنگام نصب در جداره چاه با برخود با پلیسه های تیز و برنده مشکلات زیادی را برای آب و فاضلاب کشور به همراه داشته ، که با اختراع کابلهای swr cable  این مشکل به صورت اساسی مرتفع گردیده است ؟این مهم به صورت کاملا علمی با تست پرفریشن در آزمایشگاههای سیمند کابل به صورت عملی و همچنین به صورت عملیاتی به هنگام نصب در چاهها به اثبات رسیده است ؟

Swr cable  تنها کابلهای تخصصی در آبفا و آبفار کشور

آیا میدانید ……

برای شناسایی کابلهای ویژه انتقال انرژی به نکات زیر توجه شود :

رنگ آبی جهت متمایز کردن کابلهای swr

توجه به کد پروانه بهداشت که در بدنه کابل درج شده

توجه به نام swr  که در بدنه کابل درج شده است.

بسته بنده ویژه و منحصر به فرد

شناسنامه ای که روی قرقره کابلهای swr  نسب شده که همران با لوگو قطره آب نمایان هست.

توجه به درج ضمانت بیمه ایران که در بدنه کابل درج شده

و در نهایت …

توجه به مجوز رسمی عاملیت فروش ، فروشنده کابلهای swr

آیا میدانید ……

آیا می دانید با استناد : تاییدیه ، محیط زیست قابل بازیافت بودن ترکیبات پلیمری در عایق و روکش swrcable  در یافت برجسب انرژی آ کاهش مصرف انرژی حدودا ۱۵%

کاهش قطر روکش با توجه به بهبود کیفیت آمیزه پلیمری

افزایش طول عمر کابل swr  در ۳۰ هزار حلقه چاه آب شرب تحت پوشش آبفا و آبفار کشور صرفه جویی قابل توجهی را در پی خواهد داشت …

قابل ذکر هست این موضوع ، رسما در همایش بزرگ تاریخ ۳۰/۱۱/۹۲ در حضور قریب به اتفاق مهندسین، متخصصین وچهره های علمی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاهای کشور، رسما اعلام گردیده است …

سیمند کابل پیشتاز در تولید علم و فن آوری ….

آیا میدانید ……

دستگاه آون :

یکی از آزمون هایی که در این دستگاه انجام می شود،آزمون تلفات جرم می باشد،در این آزمون ، جرم نمونه مورد نظر طبق استاندارد اندازه گیری می شود. بعد از اتمام مدت زمان آزمون مجددا جرم آن اندازه گیری می شود و بعد در آون قرار داده می شود . بعد از اتمام مدت زمان آزمون مجددا جرم آن اندازه گیری شده و بر طبق معادله استاندارد، میزان تلفات جرم آن محاسبه می گردد.

چنانچه در گرانول مصرفی به جای ترکیبات مجاز، از موادی همچون گازوییل و …استفاده شود، در طی این آزمون به دلیل فرار بودن مواد مذکور ، میزان تلفات جرم بالا می رود، این امر موجب ترک خوردن سطح کابل در کوتاه مدت و کاهش عمر مفید آن می گردد همچنین خاصیت انعطاف پذیری آن در اثر استفاده از این نرم کننده های غیر مجاز و مهاجرت آنها به سطح کابل، بشدت کاهش می یابد.

آیا میدانید ……

دستگاه آون :

یکی از آزمون هایی که در این دستگاه انجام می شود، آزمون تلفات جرم می باشد، در این آزمون، جرم نمونه مورد نظر طبق استاندارد اندازه گیری می شود و بعد درآون قرار داده می شود. بعد از اتمام مدت زمان آزمون مجدادا جرم آن اندازه گیری شده و بر طبق معادله استاندارد، میزان تلفات جرم آن محاسبه می گردد.

چنانچه در گرانول مصرفی به جای ترکیبات مجاز، از موادی همچون گازوییل و … استفاده می شود. در طی این آزمون به دلیل فرار بودن مواد مذکور، میزان تلفات جرم بالا می رود.

آیا میدانید ……

هرچه سطح کابل صاف تر و صیقلی تر باشد سطح مفید کمتری با اب در تماس بوده و در نتیجه جذب آب آن کمتر است و بالعکس و این موضوع یکی از مهمترین دلایل جذب آب در کابلهای swrاست.

آیا میدانید ……

و یکی از دلایل که مقاومت کابلهای swr  را در برابر جذب آب پایدارتر و مقاوم تر کرده و باعث افزایش رو به بالای مقاومت عایقی گردیده سطح صاف و استحکام لازمه در ترکیبات پلیمری آن است که در مقیاس با کابلهای لاستیکی در زیر میکروسکوپ کاملا مشهود می باشد.

آیا میدانید ……

و همچنین در آزمایشگاه فوق تخصصی swr cable  با توجه به فوق مدرن بودن آن تجهیزات به روز دنیا که این آزمایشگاه دارای مجوز کشوری ۱۷۰۲۵ و تاییده های متعدد و همچنین تشویق نامه ها و تقدیر نامه های زیادی را دارا می باشد.

در زمینه آزمایشگاه کابلهای درون چاهی، در حال حاضر تنها آزمایشگاه فوق مدرن در کشور می باشد از موارد خاص و منحصر به فرد بودن این آزمایشگاه عبارتند از : الف- وجود وانهای متعدد انواع آبها مطابق با چاهها با اقلیمهای مختلف کشور که به صورت ۲۴ ساعته در طول ۴ ساعت گذسته تحت کنترل بوده و نتایج آن به دقت ثبت می گردد.

ب- تنها دارنده دستگاه پرفریشن جهت تست مقاومت کابلهای SWR  جهت بررسی مقاومت روکش کابل در مقابله با برخورد اشیاء تیز و برنده

پ- تنها دارنده دستگاه فشار آب که فشار احتمالی آب روی کابل را با توان اعمال فشار تا بیش از ۵۰ بار را دارا می باشد.

ج- تست کهنگی برای بهبود طول عمر کابلها، که مطابق با برسی دقیق و علمی، منطبق با کار آزمایشگاهی و عملی، تحت نظارت مهندسین متخصصین تراز اول کشور انجام می پذیرد.

د- تست مقاومت در سرمای منفی ۱۵ درجه و گرمای مثبت ۱۰۵ درجه مطابق با استاندارد

آیا میدانید ……

در بسته بندی کابلهای SWR CABLE  موارد زیر رعایت شده است.

بعلت حساسیت این محصول و جذب آب باید بسته بندی به گونه ای باشد که تحت هیچ شرایطی با اشیاء تیز و برنده برخورد نداشته باشد. به این منظور بسته بندی این محصول به گونه ای طراحی شده که ۱۰۰% محافظت شده است.

  1. بعلت بهداشتی بودن اینگونه کابلها، سعی شده در فضایی بدور از آلودگیهای محیط کارخانه محافظت گردد.

در بدنه قرقره جایی برای نصب شناسنامه کابلهای SWR  آماده شده که کلیه مشخصات این کابل در آن درج شده که بسیار قابل استفاده می باشد.

روی بدنه کابل نیز تمامی اطلاعات لازمه از قبیل؛

الف: شماره بهداشتی   ب: شماره بیمه نامه شرکت بیمه ایران     پ: تاریخ تولید   د: کد رهگیری و …. درج شده است.

در این انواع بسته بندی این شرکت از تمامی علم روز دنیا بهره گرفته و سعی شده که با استانداردهای روز دنیا مطابقت داشته باشد…

آیا میدانید ……

آیا می دانید مراحل انجام اعمال فشار آب، تا ۲۰ بار روی مفصل و تا ۴۰ بار روی بدنه کابل های تثت توسط آزمایشگاههای تخصصی شرکت آروین الکتریک پارس انجام شده است .

لازم به ذکر هست اعمال فشار روی بدنه کابل تا بیش از ۵۰ بار نیز امکان پذیر می باشد

این مطلب بدان معناست که ساختار پلیمری روکش تثت دارای مقاومتی بسیار بالا در برابر نفوذ پذیری آب و در شرایط سخت و تحت فشار بالای ۵۰ بار نیز دارای استحکام قابل قبول و فوق العاده ای می باشد …

Swr cable  اوج نوآوری صنعت برق در تجهیزات قابل استفاده در چاههای آب شرب کشور …

آیا میدانید ……

وجود منافذ ریز در بدنه کابلها و نفوذپذیری آب به داخل کابل و در نتیجه پایین آمدن مقاومت عایقی مشکلات زیادی را به همراه داشته

سیمند کابل به استناد آزمایش اسپارک تستر

(بوسیله اسپارک تستر منافذ ریز و یا قسمتهایی از محصول که ضخامتش کم است بوسیله ولتاژ اعمال شده شناسایی و دستگاه آلارم می دهد.

این عمل در حین تولید در خط تولید انجام می گردد.)

و مقاومت عایقی چندین برابری نسبت به کابلهای مشابه عدم وجود منفذ در بدنه کابلهای swr را به اثبات رسانده و این مهم را به صورت عملیاتی در چاههای آب شرب ، حدود ۳۰۰حلقه چاه ثابت کرده است.

سیمند کابل اوج کیفیت و فن آوری در افزایش طول عمر تجهیزات آب رسانی در کشور

آیا میدانید ……

کابلهای SWR علاوه بر کاربری بسیار مناسب در آبهای قابل شرب در زمینه های دیگر از جمله فاضلاب، پس آبهای صنعتی و مواد روغنی نیز قابل به کارگیری است.

دسته‌بندی نشده
درباره bahareh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید