برگزاری جلسات تخصصی و بازدید از شرکت‎های عضو سندیکا

بازدید از شرکت‎های عضو سندیکا : هجدهمین جلسه هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران با اعضای شعبه خراسان روز یکشنبه اول خرداد در محل این شعبه به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد. در این جلسه تاکید شد که سندیکا بعد از تشکیل کمیسیون‌ها، ساماندهی شعب را به صورت جدی در دستور کار قرار می‌دهد. همچنین تاکید شد که شعبه خراسان یکی از شعب قوی است و افزایش قدرت چانه‌‎زنی سندیکا منوط به افزایش قدرت شعب خود در استان‎‌‌های مختلف است لذا تا رسیدن به نتیجه مطلوب این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

جلسه دوم مشترک هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران و شعبه خراسان با مهندس محمودی مدیر عامل برق منطقه‌ای خراسان و دو نماینده از شرکت‎های توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی و مشهد برگزار شد. در این جلسه مشکلات اعضا از جمله قرارداد تیپ، بخشنامه جبرانی نرخ ارز، قراردادهای متوقف و لزوم توجه ویژه به موضوع مطالبات اعضا مطرح شد. مقرر شد برای هر کدام از محورهای تخصصی کارگروه مشترکی فیمابین بخش خصوصی و دولتی با مسئولیت شعبه خراسان تشکیل شود.

نمایندگان هیات مدیره سندیکا در این سفر به همراه اعضای شعبه خراسان، جلسه‌‎ای در محل اتاق بازرگانی مشهد با اعضای کمیسیون انرژی این اتاق و چند تن از پیشکسوتان صنعت برق خراسان داشتند. در این جلسه نقطه نظرات و موانع کسب و کار فعالان صنعت برق توسط پیشکسوتان حاضر در جلسه مطرح شد. در بخش بعدی مصاحبه ویدئویی سلسله نشست‌های تخصصی شعبه خراسان با همکاری روزنامه اقتصادی آسیا جهت بررسی چالش‌های موجود در صنعت برق برگزار شد.

اعضای هیات مدیره سندیکا در روز دوم سفر خود به استان خراسان رضوی با همراهی هیات مدیره شعبه خراسان به منظور برقراری ارتباط رو در رو با اعضای خود و با هدف استماع مشکلات و مسائل آنها، از شرکت‎های پارس سامان ایرانیان، پیمان خطوط شرق، الکترو پژواک آرین و توس کات بازدید کرده و در جریان فعالیت آنها قرار گرفتند.

همچنین جلسه‌‌ای با رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و معاونان وی و انجمن شرکت‎های دانش‌بنیان این استان برگزار شد. رئیس پارک علم و فناوری در این دیدار تاکید کرد که این پارک با شعار «از طلوع ایده تا فتح بازار» از هر پروژه‌ای که به بهبود اقتصاد مردم کمک کند، حمایت خواهند کرد.

بازدید از شرکت‎‌‌های توس فیوز، نیان الکترونیک، سیم و کابل مشهد برنامه هیات مدیره سندیکا در روز سوم خرداد بود که با حضور در این شرکت‎‌‌ها انجام شد. همچنین اعضای هیات مدیره نشستی با نمایندگان شرکت ابزار پیشرفته نیرو امتداد (اپنا) داشتند. در این بازدیدها نمایندگان هیات مدیره از نزدیک در جریان فعالیت شرکت‌های عضو خود و توانمندی‌‎های آنها قرار گرفتند.

 

بازدید از شرکت‎های عضو سندیکا

 

بازدید از شرکت‎های عضو سندیکا  بازدید از شرکت‎های عضو سندیکا بازدید از شرکت‎های عضو سندیکا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *